izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

ALES KURSU

23.08.2021
1.185
ALES KURSU

ALES KURSU

ALES Kursu Şubelerimizde Birebir , Yüz yüze , Online ya da Sınıf Kursu Olarak yapılmaktadır. ALES Öğrencileri ÖSYM Tarafından yapılan Sınavlara En iyi Öğretmenlerimiz tarafından ders almaktadırlar.Birebir Özel Ders olarak Eğitim alan ALES Öğrencilerimiz Sınıf Ortamında yapılan derslere göre daha çok verim almaktadırlar. ALES Matematik , ALES Sözel Mantık Derslerimiz Kişiye özel hazırlanmaktadır.

ALES 2021 soruları PDF Tamamı Tıklayın

ALES Çıkmış Sorular PDF , Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup  telif hakları ÖSYM’ye aittir. ALES sınavı son yıllarda iyice zorlaşmaktadır. Her yıl ÖSYM Çıkmış ALES Sorularının belli bir kısmını erişime açmaktadır. ALES Sonbahar ve ALES İlkbahar Dönemlerinde yapılan Sınavların Çıkmış sorularını ve videolarını Sayfamızdan indirebilirsiniz. ALES Soru Tiplerini Gören ALES öğrencileri Rahatlıkla ALES sınavını geçmektedir. Sayfamızdaki Linklere Tıklayarak ALES çıkmış soru ve cevaplarına ulaşabilirsiniz. ALES Çıkmış sorular PDF Olarak linklere tıklayarak indirip çözebilirsiniz.

ALES Birebir Özel Ders için İlk dersimiz ücretsizdir.

2021 – ALES / 1 Sınavı Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı % 10

2021 ALES Soruları PDF  Tıklayın

3 May 2021 — 02 Mayıs 2021 tarihinde uygulanan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavının (2021-ALES/1) Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarını incelemek adayların bir sonraki ALES sınavına hazırlanmasında kolaylık sağlayacaktır.

2020 ALES Çıkmış SORULARI TAMAMI

2020 – ALES /1 Tıklayın

2020 – ALES / 2 Tıklayın

2021 Yılı Akademik Personel Lisans Üstü Eğitim Sınavı ( ALES ) Tamamı çözümlü Çıkmış Tüm Soruları Türkiye Cumhuriyeti Ölçme , Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM ‘nin erişime açması ile ALES’e girecek adaylar web sitemizden rahatlıkla linklere Tıklayarak ALES Çıkmış Soruları PDF Dosya olarak indirebilirler.

 2019 ALES Çıkmış Sorular PDF

ALES Çıkmış Sorular PDF halinde çözen Ales öğrencileri her ALES sınavı öncesi tecrübe ve deneyim kazanmaktadır. ALES Çıkmış Sorular PDF Halinde Birebir Özel Ders desteği ile çözdürmek rakiplerinize fark atmanızı sağlayacaktır.

2019 – ALES / 1 Soruları Tıklayın

2019 / ALES – 3 Kitapçık Tıklayın

ALES Çıkmış Sorular Tamamı Tıklayın

Online Ales Kursu & ALES Çıkmış Sorular PDF

Online ALES Kursu , en az 15 yıllık deneyimli Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online ALES Kursu arayanlar , Uygun Ders Paketlerini alarak eksikliklerini tamamlayabilirler.

2017 ALES İlkbahar Soru Kitapçığı Tıklayın

Online ALES Kursu Birebir ya da Sınıf Kursu olarak verilmektedir. ALES Özel Ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır. Sizde Eğitim Merkezimizi arayarak ücretsiz ALES derslerine katılabilir demo ders talebinde bulunarak özel ders alabilirsiniz.

ALES Online  kurs paketleri kişiye özel hazırlanmaktadır. Bir paket 40 + 40 dk olarak ders yapılır. Ücretlendirme de bir ders 40 dk dır. Her oturumda iki ders yapılır. İstediğiniz konu ve üniteden ders alabilirsiniz. Birebir özel ders ücretlerimiz uygundur.

ALES Kursu akademik kariyerine devam etmek isteyen adayların en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak için özel ders yada sınıf eğitimi olarak verilmektedir. ALES’ten yüksek puan alan adaylar istedikleri fakültelere girme imkanı bulmaktadırlar.

ALES Çıkmış Sorular & ALES’e Kimler Girebilir

ALES Kursu Danışmanlık hizmetleriyle de ALES Sınavına girecek adayları çok yönlü olarak bilgilendirmekteyiz. ALES’e girecek adaylar dikkat ve özenle hazırlık yapmalıdır.

Lisans Programlarında eğitim gören ve lisans programlarından mezun olmuş adaylar ALES’e girebilir.

ALES KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞUR

 • Sayısal ve Sözel Olmak Üzere İki Bölümden Oluşur
 • Sayısal 50
 • Sözel 50 Soru Sayısı olup Sınav Süresi 150 dk dır.

ALES GEÇERLİLİK SÜRESİ

ALES Geçerlilik Süresi 5 yıldır. ALES Kursu  alanında tecrübeli 20 yıllık eğitim geçmişiyle İstanbul ve tüm ilçelerinde en çok kazandıran kurum olmaya devam ediyor.

ALES Kursunun Önemi

Adayların Hedef Puanlarına Ulaşmaları için sınıf yada birebir özel ders öneriyoruz. ALES Adayları Haftada 4 gün kurs merkezimizden istedikleri saat ve günlerde sınıf derslerine yada istedikleri gün ve saatte birebir özel ders alabilirler.

Online ALES Kursu Almak İsteyenler

Adayların zorlandıkları konulardan ihtiyaçları kadar özel ders alabilirler. ALES adayları yoğun paragraf sorularında zaman kazanmaları gerekmektedir. ALES Adaylarının bireysel hızlarını en üst düzeye çıkaracak Hızlı Paragraf dersini önermekteyiz. Hızlı Paragraf kursumuz  kişiye özel hazırlanmaktadır.5 Hafta 10 Ders sürecek olan programımızda ALES adayları Türkçe Sorularını Anlayarak  doğru olarak çözeceklerdir. Okuma ve Anlama hızınızı üç katına çıkararak fark yaratın. ALES Hızlı Paragraf  15 Yıllık tecrübeli

Türkçe Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

ALES Kursu Özel Ders Paketleri

Adayların Alt Yapı ve Seviyelerine göre 20-30-40-50 saat ders alabilir ve ücretsiz deneme sınavlarına katılabilirler. ALES yıl boyu ciddi çalışılması gereken bir sınav türüdür. ALES Adayları sistemli ve düzenli olarak hedefledikleri başarı sıralaması ve puanlarını Kurs Burda Eğitim ve Özel Ders desteği ile başarı ile tamamlamaktadırlar. Kurs Burda Farkı Tüm Adaylara en iyi özel ders desteğini sağlamaktadır.

 • Ales Matematik/30-40-50
 • Ales Türkçe /10
 • Hızlı Paragraf/10
 • Sözel Mantık/8-10
 • Sayısal Mantık/10

Online ALES Kursu Avantajları

Online ALES Dalında Uzman Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Profesyonel bir sistem ile hazırlanmış materyallerimiz sayesinde öğreticiliği yan yana eğitim kadar verimli olmaktadır. Online birebir Özel ders Sağlık şartlarına uygun ve zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın telefon, masaüstü, lap top veya tablet vs. araçları ile ders görebilirsiniz.

ALES SINAV TARİHİ 2021

2021-ALES/1 Sınavı Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Tıklayın

ALES 1
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2021-ALES/1
02.05.2021
12.03.2021
22.03.2021
01.04.2021
01.04.2021 23:59
27.05.2021
ALES 2
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı
2021-ALES/2
19.09.2021

ALES ÇIKMIŞ SORULAR PDF

2021 Ales İlkbahar Soruları Tıklayın

2020 / Ales – 2  Soruları Tıklayın

2019 Ales 3 Tıklayın

2018 İlkbahar Ales Tıklayın

2018 ALES / 2 Soru çözümleri Tıklayın

2018 ALES / 3 Soru Çözümleri  Tıklayın

2018 Ales İptal Edilen Sorular Tıklayın

Online Birebir Ales Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj