izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr
07.05.2022
1.022
DGS Kursu

DGS Kursu

DGS Kursu Şubelerimizde Türkiye’nin en deneyimli DGS Özel Ders Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Kurs Burda DGS Öğrencileri DGS Matematik , DGS Türkçe Paragraf , DGS Türkçe Mantık Derslerini en kısa sürede çözdükleri bilinmektedir. Yıl Boyu düzenli ders programı günlük takip sistemi , Ders Koçluğu ile rakiplerine fark atmaktadırlar. En İyi DGS Kursu ve Öğretmenleri ile şubelerimizden yaklaşık Kurs fiyatına birebir DGS özel ders alabilirsiniz.

Önlisans  Adaylarının bu süreçte sıkı bir çalışma yapmaları gerekmektedir. DGS Eğitimleri, Sınıf veya birebir, ikili yada üçlü gruplar halinde verilmektedir. DGS sınavı çalışılmadığın da DGS Sınavına hazırlık yapan öğrenciler, dikey geçiş yapmakta bir başka yılı beklemektedirler. Dikey geçiş sınavı her yıl yapılmaktadır. Sınav puanı bir yıl geçerlidir. Kurs ücretleri uygun fiyat aralığında olup taksit imkanı vardır.

En İyi Matematik Öğretmenlerinden Ders Almak İsteyen Öğrenciler

Sıfır adaylar ve daha önce hiç matematik çalışamayanlara birebir 50-60-70 ders paketi Orta Düzeyde Adaylar 40-50 – 60 yada hedeflerine göre 30-35 -40 ders İyi düzeyde adaylara 20-30 -40 ders arası eksik ünitelerini birebir alabilirler.

Sınıf Kurslarımız 12 Kişilik Olup pandemi dolayısıyla Online yada minik gruplara dönüştürülerek öğrencilerimize en kaliteli ve aksamadan hizmet vermekteyiz. Ara vermeden derse devam ediyoruz.

En İyi DGS Kursu

ÖSYM Sınavlarında süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek  rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlı Paragraf Taktikleri Birebir online olarak yapılmaktadır.5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programdır.

DGS Kursu Veren Öğretmenler

HAFTA İçi Gündüz 9:30 – 17:30

HAFTA İçi Akşam   18:00- 21:00

HAFTA Sonu 9:00 – 20:00

Denemeler : Cumartesi 14:30 – 17:00 , 18:00 – 20:30

Pazar   12:30- 15:00 , 15:30 – 18:00

Soru Çözüm Günleri : Salı – Perşembe – İstediğiniz saatte

DGS Kursu Online

DGS Kursu, online birebir özel ders yada ikili ,üçlü gruplar halinde zoom programı üzerinden verilmektedir. Derslerimiz istediğiniz gün ve saatte zaman ve mekan kısıtlaması olmadan en uzman hocalarımız tarafından verilmektedir. Online canlı eğitimler kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Adaylarımız ile ilk ders demo olup ücretsizdir. Bilgisayar, laptop, tablet gibi online eğitimi göreceğiniz aletlerin ve internetin olması yeterlidir. Tüm İl ve ilçelerde binlerce öğrencimiz büyük mutluluk ve verimlilikle ders işlemekte ve memnun kalmaktadırlar.

Kurum Derslerimiz

 • Derslerimiz 40 + 40 dk şeklinde işlenmektedir.
 • Kurumuza gelen adaylarımız sosyal mesafe kurallarına harfiyen uymalıdır. MEB Öncülüğünde verilen tarihlerde derslerimiz yapılmaktadır.
 • DGS adayları etüt ve soru çözümleri için verilen saatlerde kursumuzda bulunmakta ve program bittiğinde birebir hazırlanan ders çalışma odalarını kullanmaktadırlar.
 • Derslerimiz  Şubelerimizde Haftalık düzenli olarak işlenmekte ve deneme sınavları yapılmaktadır. Deneme sınavları ücretsiz olup dışarıdan gelen öğrencilere de deneme günleri açıktır. Tüm Adayların mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda ders çalışması sizleri hedefinize götürecektir.

En İyi DGS Kursu – Kurs Burda

Kurumda yada online olarak ders alabilirsiniz. İlk Dersinizi ücretsiz görebilirsiniz Kurs Burda Eğitim Kuruluşu güvencesiyledir. Kurs Burda Türkiye’nin 81 ili ve yüzlerce ilçesi ile iletişim halinde olup sizlere sosyal medya ve kazanan adaylarımızdan gelen büyük başarılar ile kendimizi tanıtmış olduk, Öğrencilerimiz 12 yıldır en iyi öğretmenler ile fakülteleri kazanarak kendilerini mutlu ettiler. Her Aday en iyi fakülteyi kazanmak ister bunun için Kurs Burda Öğretmenleri Türkiye’nin Öncü kadrosu ile profesyonel bir şekilde çalışmaya ve kazandırmaya devam ediyor. Birlikte Başaracağız.

DGS Kursu İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj