izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Hızlı Okuma Kursu Alaplı

11.12.2022
120
Hızlı Okuma Kursu Alaplı

Hızlı Okuma Kursu Alaplı

Hızlı Okuma Kursu Alaplı şubemizde Birebir Online Yüz yüze eğitim ile verilmektedir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile MEB ve ÖSYM’nin yapacağı sınavlarda soru çözerken zamanı iyi kullanırsınız. Alaplı Hızlı Okuma Eğitim Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , LGS , YKS, DGS ,ALES Öğrencilerine en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerimiz tarafından birebir ders verilmektedir. Erken yaşta okuma alışkanlığı ya da Okuma ve Anlama hızınızı 2 katına çıkarmak istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızdan detaylı bilgi alınız. Alaplı Hızlı ve Seri Okuma Ders ücretleri uygun ve ekonomiktir.

Çocuklar İçin Hızlı Okuma Kursu

Çocuklar İçin Hızlı Okuma ve Anlama Kursu Almak İsteyenlere İlkokul 1.Sınıf Hızlı Okuma, İlkokul 2.Sınıf Hızlı Okuma ,İlkokul 3.Sınıf Hızlı Okuma , İlkokul 4.Sınıf Hızlı ve Seri Okuma Teknikleri Dersleri En İyi Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. İlkokul 4.Sınıfa kadar 5 hafta 20 ders sürecek Seri Okuma Teknikleri dersini öneriyoruz. Anlayarak Hızlı Okuma Kursunun amacı ;Göz Koordinasyonu üzerinden öğrencinin odaklanarak keyifli bir şekilde akıcı ve doğru okumasını sağlamaktır. Hafıza Teknikleri Kursu Bireysel bir eğitimdir.

Ortaokul Hızlı Okuma Kursu 

5.Sınıf Hızlı Okuma Teknikleri 10 – 20

6.Sınıf Okuduğunu Yorumlama 10 ders

7.Sınıf Seri ve Hızlı Okuma 10 ders

8.Sınıf LGS Öğrencileri için 10 – 20 Hızlı ve Etkin Paragraf Taktikleri yeterli olacaktır.

Hızlı Okumanın Faydaları Nelerdir?

Hızlı okumanın faydaları :

 • Bir metni yada paragrafı en kısa sürede okumayı sağlar.
 • Okuma hızını süratle arttırır.
 • Zamanı etkili ve verimli kullanmayı öğretir.
 • Okul Başarısını Arttırarak Soruları Odaklanarak Çözmeyi sağlar.
 • Bilgi ve Kavram Dağarcığınızı Zenginleştirir.
 • Bakış açısını genişletir.
 • Düzenli Olarak Kitap Okuma Alışkanlığı Edinmenizi Kolaylaştırır.
 • Anlama becerilerini geliştirir.
 • Stresten Uzak ve Beyninizi Kontrol Altına almanızı sağlar.
 • Paragraf Sorularını Etkili ve Doğru Çözme Konusunda Başarılı olursunuz.
 • Mesleki yaşamda beceri sağlar.
 • Eğitim yaşamında sorumlulukları hızla yerine getirmeyi sağlar.
 • Öz güveni yükseltir.
 • Konsantrasyonu arttırır.
 • Kavrama ve anlama yeteneğini geliştirir.
 • Hafıza , Beyin , Göz Koordinasyonunu Geliştirir.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

İlkokul , Ortaokul , Lise , LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS Öğrencileri , Yetişkin Bireyler, Çalışan Memur , Avukat , Öğretmen , Özel Şirket Çalışanları İle Tüm Bireyler Etkili ve Birebir Hızlı Okuma Teknikleri Derslerini İstedikleri Gün ve Saatlerde Alabilirler.

MEB ve ÖSYM Sınavları İçin Hızlı Paragraf Kursu

MEB ve ÖSYM Sınavları son yıllarda Tüm Öğrencileri Yeni Nesil Sorular ile zorlamaktadır. Sınav Süresini yetiştiremeyen öğrenciler sıkıntı ve stres yapmaktadır. LGS ve YKS Öğrencileri için 5 Hafta 10 ders olarak Hızlı Paragraf Taktikleri Kursumuzu öneriyoruz. Hızlı Paragraf Kursu Sonucunda Tüm Öğrenciler Sınav süresini yetiştirmekte ve ÖSYM sorularını en kısa sürede çözmektedirler.

Paragraf Soruları Çözme Teknikleri

Paragraf sorularını çözmeye başlamadan önce soru kökünü iyi okursanız otomatik olarak beyniniz paragrafın bütününü anlamaya ve direkt hafızaya almaya başlayacaktır. Soru şıklarına göz atmak istenilen ifadeyi çabuk anlamanızı sağlayacaktır. Uzun paragraf sorularından korkmayın. Diğer sorulara göre daha kolaydır. Sürekli pratik yapın. Her gün en az 50 paragraf sorusu çözün. Paragraf çözme teknikleri ile en kısa sürede soruları anlayarak doğru çözeceksiniz.

TYT Paragraf Sorusu Kaç Dakikada Çözülmeli

YTT de süre sıkıntısı yaşayan öğrenciler 40 tane paragraf sorusunu 40 dakikanın altında çözmelidir. Türkçe’ye ne kadar az sürede bitirirsek stressiz bir sınav süreci geçirmiş oluruz.

Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri

Alaplı Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Anlayarak Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır. Hızlı Okuma konsantre olmanızı sağlayarak doğru soru çözme hızınızı olumlu etkiler. Eski ve verimsiz okuma alışkanlıklarından kurtulursunuz. Görsel Algılama yeteneğiniz gelişir. Okul Başarınız artar. MEB ve ÖSYM Sınavlarında başarılı olursunuz.

Hızlı Okuma Teknikleri İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda. Kursda ya da Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor. Hafta İçi ya da Hafta Sonu İstediğiniz Gün ve Saate Derslerinizi sabitleyebilirsiniz.

Alaplı Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Fiyatları

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Ders Fiyatları için danışmanlarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir Ders saati 40 dakika olup her oturumda İki Ders 40 + 40 dakika yapılmaktadır. Ödemelerinizi Haftalık yada aylık toplu şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Alaplı

Hızlı Okuma Kursu, son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Hızlı Okuma Eğitimi ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır. Etkili Hafıza Teknikleri Kursu ile Okuma Hızınızı 3 kat arttırabilirsiniz.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

Hızlı Okuma Kursları Alaplı

Hızlı Okuma Kursu, son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Alaplı Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Alaplı şubemizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

 • Kurs merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.
 • Whatsaap hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj