izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Hızlı Okuma Kursu Ardahan

31.05.2022
152
Hızlı Okuma Kursu Ardahan

Hızlı Okuma Kursu Ardahan

Hızlı Okuma Kursu Ardahan Şubemizde  İlkokul, Ortaokul ,Lise ve Tüm Yetişkinler İçin Verilmektedir. Ardahan Hızlı Okuma Kursu teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz. Hızlı Okuma ve Anlama Kurs Fiyatları ekonomiktir. Hızlı Okuma Kursu Şubemizde Yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak verilmektedir. Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Derslerimiz Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleri tarafından öğretilmektedir.

Kurs Programımız

Hızlı Okuma Kursu Kişiye Özel Çalışma İle verildiğinden İstediğiniz Günleri Seçebilirsiniz. Bir Ders Saati 40 Dakika Olup 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde planlama yapılmaktadır. Aday İhtiyacı kadar ders alabilir. Kitap Okuma , Paragraf Okuma Tekniği , Anlayarak Hızlı Okuma İlkokul 1.2.3.4 Sınıflar İçin Deneyimli Sınıf Öğretmenlerimiz Tarafından Verilmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu

Sınav Odaklı Düşünen Ortaokul , Lise , YKS Hazırlık Öğrencilerine Sınavlara Yönelik Hızlı Paragraf Çözme Tekniği Yapılmaktadır. Hızlı Okuma Eğitimi En İyi Öğretmenlerimiz Tarafından Verilmektedir. DGS, ALES, KPSS Öğrencilerine Yönelik Hızlı Okuma Çalışmalarımız Devam Etmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Ardahan Tavsiyesi İçin 15 Dakikalık Ücret Tanışma Dersimize Katılabilirsiniz. Hızlı Okuma Kursları Deneyimli Eğitmenlerimiz Tarafından Özel Ders Olarak verilmektedir.

En İyi Hızlı Okuma Eğitmenlerinden En Uygun Fiyatlara Birebir Özel Ders Alarak Kesin Sonuçlar Elde Edebilirsiniz. Hızlı Okuma Kursu Ardahan Yorumları ve Tavsiyesi İçin Danışmanlarımızı 7 / 24 Arayıp Bilgi Alabilirsiniz.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Öğretmenleri ,Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Ardahan Hızlı Okuma Kursu Almak İsteyenler

Birebir özel ders şeklinde öğretilen derslerimiz olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiyat ve avantajlarımız için irt no: 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Ardahan İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bir Yorum Yazın

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj