izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Seferihisar Matematik Özel Ders

11.04.2023
81
Seferihisar Matematik Özel Ders

Seferihisar Matematik Özel Ders

Seferihisar Matematik Özel Ders şubemizde LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) , DGS ,ALES , YÖS Matematik dersleri 15 yıl branşında deneyimli Türkiye’nin en profesyonel matematik öğretmenleri tarafından birebir , yüz yüze olarak  verilmektedir. Matematik Özel Dersi öğrencinin istediği gün ve saatler de derslerini ayarlayabilir. Seferihisar’da İlkokul , Ortaokul , Lise , Sınav Takviye , Üniversite Hazırlık , Tüm Sınavlar için Matematik Dersleri yaklaşık Kurs Fiyatınadır. Matematik Dersini en iyi öğretmenlerden öğrenerek başarılı olabilirsiniz. Matematik Kurslarımız birebir olarak yapılmaktadır. Öğrencinin bireysel eğitimi üzerinden yapılan özel dersler 5 kat daha etkili olmaktadır.

Seferihisar Matematik Özel Ders Fiyatları her velinin bütçesine göre en uygun şekilde belirlenmiştir. Seferihisar’da Birebir Matematik Özel Ders alan öğrenciler başarılı olmaktadır.

Birebir Matematik Özel Ders

Özel Derslerimiz Kurumda , Evde olarak verilmektedir. Adaylar isterlerse kurumumuz tarafından görevlendirilen öğretmenlerimiz ev derslerine gidebilmektedir. Birebir Özel Derslerimiz Kurum ve Ev dersleri kadar verimli geçmektedir. Birebir Özel Ders için size önceden 20 dakika demo ders önerip ondan sonra karar vermeniz için vakit tanıyoruz. Derslerde ekran , görüntü ve ses kalitesine itina ile dikkat ediyoruz. Ekrana yansıtılan dokümanlar seviyenize göre hazırlanmaktadır.

Seferihisar Matematik Özel Ders İlkokul

İlkokul 1.2.3.4. Sınıf Öğrencilerimize istedikleri saatlerde yada okul çıkışı ders seansları hazırlanmaktadır. İlkokul Özel Ders her öğrenciye ileriki yaşlarda öğretilmesi gereken alt yapı derslerin den oluşmaktadır. Mantık , Dil , Matematik, Hitabet , Zihin Aktiviteleri ,Çeşitli Hafıza Teknikleri ve oyunlardan oluşan ilkokul özel derslerimiz öğrenci seviyesi ve bireysel farklılığı dikkate alınarak öğretilmektedir. İlkokul hassas bir dönem olması itibarıyla ve salgın tehlikesini de göz önüne alaraktan derslerinizin birebir özel ders olmasını tavsiye ediyoruz.

Seferihisar Matematik Özel Dersi Ortaokul

Seferihisar Ortaokul özel derslerimiz 5.6.7 ve 8.Sınıflardan oluşmaktadır. Derslerimiz birebir yada minik ikili üçlü gruplar şeklinde de verilmektedir. Ortaokulun ilk yıllarında özel ders alan adaylar 8.Sınıf LGS Hazırlık döneminde avantajlı durumda olmaktadırlar. Özellikle öğrencilerimiz eksik konuları tamamlamalı ve Hızlı Paragraf Taktikleri ile Tüm Derslerine etki edecek Türkçeyi daha iyi anlama ve kavrama algısına sahip olmalılar. Özel Ders fiyatlarımız yıllık paketler ya da düzenli haftalık ödemeler şeklinde olup tüm velilerin bütçesine uygundur. Taksit ve ödeme kolay lığı sağlanmaktadır.

Seferihisar Matematik Dersi

Seferihisar’da Liseler 9.10.11 ve 12 Sınıf adaylarına Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Felsefe vs. Tüm Dersleri kapsayan bir eğitim verilmektedir. 9. ve 10. sınıflara eksikleri üzerinden takviye özel derslerimiz vardır.11. Sınıf TYT Adaylarımız grup derslerine yada TYT Birebir Özel Ders Alarak YKS Döneminde rakiplerine fark atabilirler.

Seferihisar Matematik Kursu

TYT – AYT – YDT den oluşan YKS kurslarımızda birebir matematik özel derslerimiz haftanın yedi günü en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir. Sayısal , Eşit Ağırlık , Sözel ve Dil Öğrencilerine Sistemli bir eğitim verilmekte olup YKS adayları düzenli olarak eğitim koçlarımızdan ders programı alabilmektedir.

Hızlı Okuma ve Hızlı Paragraf Kursu 

Tüm Öğrencilerin okuma ve anlama hızını 3 kat artıran hızlı okuma ve hızlı paragraf dersimiz 5 hafta sürmektedir. Türkiye’nin en deneyimli Paragraf Öğretmenlerinden birebir seri , hızlı ve etkili paragraf taktiklerini alan öğrenciler tüm sınavlarda soruları iyi çözerek başarılı olmaktadır.

Kurs Günleri

Hafta İçi :9:00 – 21:00

Hafta Sonu : 9:30 – 20:30 Seanslarında istediğiniz özel dersi alabilirsiniz.

Seferihisar Matematik Özel Ders

Zayıf Adaylar : 60 – 80 – 150 – 200 Ders

Orta Düzey : 50 – 60-100 Ders

İleri Düzey : 30 – 50 – 80 Ders

Tüm Dersler İçin : Yıllık 200 Ders ve üzeri Paketlerimizi öneriyoruz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Seferihisar Matematik Özel Ders  İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Fatih b. dedi ki:

   Yazılıya Hazırlık Takviyesi Aldık Önceki Sınavı Zayıftı ,Sizden Ders Aldıktan sonra 95 puan aldı Çok teşekkür ederiz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj