izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders

07.01.2023
107
Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders

Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders

Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders öğretmenleri Türkiye’nin en deneyimli öğretmenleridir. Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders arayanlar , 1.2.3.4.Sınıf İlkokul Öğrencilerine Matematik , Türkçe , Temel Matematik , Ritmik Sayma İngilizce , Zeka Oyunları , Hızlı Okuma Kursu , Robotik Kodlama , Satranç , Zeka Küpü , Güzel Konuşma ve beceri geliştirme sanatları alanlarında eğitim merkezimizde ders görmektedirler. İlkokul etüt merkezimiz 7/24 açıktır.

 • Matematik, Türkçe, Hızlı Okuma ve Anlama Derslerinin en etkili Kullanıldığı yaş çağı olan ilkokul yıllarında öğrenciler yaparak ve Yaşayarak öğrenmeliler. Zeka geliştirmek, etkinlikler ve matematik
  Antrenmanları çocukların ileri ki yaş dönemlerinde yüzde yüz Fayda sağlayacakları dersler olarak ele alınabilir. Kurs Burda son Yıllarda Türkiye’nin bir çok il ve ilçesinde ilkokul 1.2.3.4.Sınıf öğrencilerine ulaşarak onlara gelecek nesillere hazırlamaktadır.

Ritmik Matematik

 • Hafıza gücü çocukların ilkokul çağlarında geliştirilmesi gereken  Önemli bir beyin gücü bölümüdür. Matematikte ritmik sayma Sayılar, Mega Matematik, Mental Matematik gibi dersler ilkokul Öğrencilerinin matematik alt yapısını oluşturmaktadır. İlkokul Yıllarında edinilen alt yapı dersleri ile öğrenciler ortaokul , lise ve YKS sınavların da Türkiye derecesi çıkarmaktadırlar.

İlkokul Türkçe Özel Ders

 • Türk Dilini halk dilinden ayıran en önemli nokta eğitimdir. İlkokul Çağı dilimizi doğru konuşma, doğru anlama, yazma ve aktarma Dönemidir. Türkçeyi öğrenen, güzel konuşan bir nesil bir ülkeyi Temsil eden ve güçlendiren gençlerdir. İlkokul yıllarında dilimizi Doğru öğrenmek diğer tüm dersleri de anlama ve kavramayı Kolaylaştıracaktır.

İLKOKUL HIZLI PARAGRAF

 • Hızlı Paragraf dersi ile ortaokul ve tüm yaş Grupların alabileceği bir ders türüdür. Tüm Soruları daha iyi anla-
  yapabilir ve sınavlarda zaman kazanabilirsiniz.

Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders Arayanlar

 • Özellikle matematiğin temeli sayılan mantık dersleri ilkokul Öğrencileri hafıza ve beyin gücünü şekillendirmektedir. Beynimizde Bir çok koordinat vardır ancak biz bu koordinatları tam anlamıyla Birleştirmekte zorlanırız. Bunu hayal gücü ve mantık dersleri üzeri denediğimizde başarılı olacağımız şüphesizdir.
 • MANTIK tüm öğrencilerin alması gereken önemli bir derstir.
 • İlkokul özel derslerimiz alanında uzaman en iyi sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir. Okul Öncesi, Ana sınıfı eğitimini tamamlayan öğrenciler ilk 4.yılını geçirecekleri gerçek bir eğitim ortamı ile tanışacaklardır. Kurs Burda Eğitim farkı ve profesyonel öğretmenleri ile ilkokul öğrencilerine gerekli eğitimi, oryantasyon ve  onları aile anne baba sevgisinden mahrum etmeyecek ilgi ve alakayı göstererek  verimli, mutlu ve huzurlu bir eğitim ortamı sağlamaktayız.

İLKOKUL İNGİLİZCE

 • İlkokul öğrencileri temel eğitimin bir basamağında yer aldıkları için dil gelişimi çocuklar için çok önemlidir. Yabancı dil öğrenen öğrenciler ileri ki yaşlarda daha iyi bir eğitim seviyesinde başarılı olurlar.

Dil bilmek birçok toplumu ve dünyayı da anlamayı öğretir. Dil üzerine yapılan eğitim çalışmaları hafızası kuvvetli, zihin koordinasyonlarını çok iyi kullanabilen adaylar ortaya çıkarmaktadır. Kurs Burda ile en profesyonel hocalardan ders alabilirsiniz. İlk derslerden ücret almıyoruz. İngilizce okul takviye olarak ta verilmektedir. Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders ücretleri kurs fiyatına olup taksit imkanı vardır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Şereflikoçhisar İlkokul Özel Ders   İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj