izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Yaşamkent Özel Ders

03.11.2023
53
Yaşamkent Özel Ders

Yaşamkent Özel Ders

Yaşamkent Özel Ders şubemiz de 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından Birebir Ders verilmektedir. Derslerinizi İstediğiniz güne sabitleyebilirsiniz. Yaşamkent Özel Ders Kurs Merkezimiz de İlkokul , Ortaokul , Lise ,Üniversite Hazırlık , LGS , YKS , DGS , ALES , KPSS , İngilizce ,Bilsem Kursları eğitimi Birebir Özel Ders olarak yapılmaktadır. Yaşamkent Özel Ders Merkezi olarak Tüm yaş grupları matematik , fizik , kimya , biyoloji , Hızlı Okuma , seri okuma teknikleri derslerini yaklaşık kurs fiyatına birebir özel ders olarak alabilirler. Gün ve saatlerinizi sabitleyebilirsiniz. Ücretlerinizi haftalık ya da aylık olarak ödeyebilirsiniz. İkili ve üçlü gruplar da fiyatlar daha uyguna gelmektedir.

 

Hızlı Okuma Kursu Yaşamkent

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Seri Okuma Tekniği olarak İlkokul gruplarına Sınıf Öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir. İlköğretim Öğrencileri ve Ortaokul 5.6.7.8.Sınıflar Paragraf yorumlama kısmında oldukça zorlanmaktadırlar. Odaklanma problemi bir çok öğrenciyi etkilemektedir. Hızlı ve Etkili Paragraf Taktikleri dersi ile Ortaokul ve İlkokul Öğrencileri Yeni nesil soruları en kısa sürede çözmektedirler.

Yaşamkent Matematik Özel Ders

İlkokul Matematik Ders 50-60 saat

Ortaokul Matematik Özel Ders 70 – 80 saat

Lise Takviye Matematik 9.10.Sınıf 40-50 saat

TYT – AYT Matematik için 140 Saat

DGS – ALES -KPSS Adaylarına 20-30-50 Ders yeterli gelmektedir.

Yaşamkent Matematik Özel Ders

Yaşamkent İlkokul 1.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 2.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 3.Sınıf Öğrencileri , İlkokul 4.Sınıf Öğrencileri Matematik eksiklerini kurs merkezimizde okul sonrası Yüz yüze birebir özel ders alarak tamamlayabilirler.

Yaşamkent Özel Ders Okul Takviye

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, ortaokul sınav takviyeler, lise 9.10.11.12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz.

Yaşamkent İngilizce Özel Ders

Yaşamkent şubemizde İngilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın İngilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel İngilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce ,Yökdil , olmak üzere tüm gruplara için İngilizce kurslarımız vardır.

Yaşamkent ETÜT MERKEZLERİ

Okul Sonrası Öğrenciler Eğitim Merkezimize gelerek her türlü imkandan faydalanabilirler. Ödev desteği birebir ders öğretimi olarak verilmektedir. Bir ders 40 dakika olup her öğrenci üst üste 2 ders alabilir. Sınav haftası ise Yaşamkent İlkokul , Ortaokul , Lise Öğrencileri Takviye Derslerini Sınav Üniteleri üzerinden alabilirler.

Yaşamkent LGS KURSU

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta içi ya da Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 10 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

Yaşamkent YKS KURSU

YKS Hazırlık Kurslarımız Birebir , İkili , Üçlü ya da Sınıf Grubu olarak verilmektedir. Her Adayın düzeyine göre ders programı hazırlanmaktadır. YKS Öğrencileri kurs merkezimiz de ücretsiz eğitim koçluğu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar. Haftalık soru çözüm etütleri, düzenli deneme sınavları ve vaktinde ölçme değerlendirme, veli takip sistemi, Kaliteli Doküman Takviyeler , Deneyimli Öğretmenlerimiz ile YKS Öğrencileri başarılı olarak en iyi fakülteleri kazanmaktadırlar.

LGS ÖZEL DERS Yaşamkent

Matematik , Fen Bilgisi ve Türkçe yaz kampı ile bitirilmektedir. Ön Hazırlık yaz kurslarına katılan öğrencilerimiz rakiplerine fark atmaktadırlar. LGS Hızlı Paragraf yorumlama özellikle öğrencilerin deneme motivasyonu , odaklanma ve soru çözme hızlarına olumlu etki etmektedir. Birebir LGS Kursu Sınıf ortamına göre daha verimli geçmektedir. Bazen minik takviyeler almak gerekir.

ÖSYM ve MEB SINAVLARI İÇİN HIZLI PARAGRAF KURSU

LGS , YKS , DGS ,YÖKdil, ALES Öğrencileri Soruları ve zamanı yetiştirebilmeleri için Özel Bir çalışma gerektiren Hızlı ve Etkili Paragraf Teknikleri Dersimiz ile Tüm Sorulara etki edecek bu çalışmamıza katılabilirler. Hızlı Paragraf Kursu 5 Hafta 10 Ders de verilmektedir. Okuma ve Soru çözme hızınızı 3 kat arttırabilirsiniz.

Özel Derslerimizi görmeniz için demo dersimize katılıp sonra karar verin. İstediğiniz gün ve saatte özel ders alabilirsiniz. Bilgisayar , tablet , Lap Top , Akıllı fonksiyonlu telefon ile zoom üzerinden birebir özel dersimiz yapılmaktadır. Birebir Özel Ders sağlıklı ve güvenlidir.

Yaşamkent Özel Kurslar

Tüm Öğrencilerin Öğrenme hızı farklılık göstermektedir. Öğrenme ve soru çözme hızınızı en maksimum seviyeye hızlı paragraf dersi ile çıkarabilirsiniz. Hızlı Paragraf dikkat dağınıklığı odaklanamama, motivasyon düşüklüğü , özgüven eksikliği konularında da adaylara cesaret vermektedir. Hızlı Paragraf dersi ile Türkçe sorularını 1 soruyu 20 sn de çözebilirsiniz aynı zamanda tüm soruları anlama ve kavrama gücünüz desteklenmekte ve LGS – YKS – DGS – ALES gibi sınavlarda adaylarımız vakit kazanmaktadırlar. Hızlı Paragraf 5 hafta 10 Ders sürmektedir. Yaşamkent Özel Ders şubemizde ister kursta ister olarak bu dersi alabilirsiniz.

Yaşamkent Özel Ders Veren Öğretmenler

Özel Derslerimiz öğrencinin başarısı ve mutluluğu için adayın seviyesi ve adayı özel kılan bir süreçtir. Özel Ders Bu alanda uzun yıllar tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından titizlikle adaylara öğretilmektedir. Eğitim Sürecinde adayın her seviyesi göz önünde bulundurulur. öğretmenlerimiz özel ders öğrencileri için en kaliteli test ve soruları hazırlarlar başlayan çalışma süreci içerisinde kademeli olarak mesafe alınır ve öğrencinin tüm eksik noktaları konuları, üniteleri tespit edilir. tespit edilen üniteler üzerinde haftalık düzenli olarak çalışmalar yapılır ve özel ders öğrencisi başarıyı tatma keyfini çıkartmış olur.

Özel Dersler Nelerdir Hangisini Almalıyız

Matematik – Fizik – Kimya – Biyoloji – Türkçe – İngilizce – Fen Bilgisi – İnkılap Tarihi Din Kültürü – Edebiyat – Felsefe – Felsefe Grubu (Mantık-Psikoloji-Sosyoloji) Sınav Takviye – İlkokul – Bilsem Kursu – Ortaokul – Lise -Bursluluk Sınavları için Özel Ders Takviye Derslerimiz Bulunmaktadır. En İyi Öğretmenlerden Birebir Özel Ders almanın keyfini çıkarın. Yaşamkent  Özel Ders Kursumuzda öğrencilerimiz istediği kursu alabilmektedir.

Yaşamkent Özel Ders Fiyatları

 • Saatler Adayın müsait vakitlerinde ayarlanmaktadır.
 • Dersler 40 + 40 dk olarak yapılmaktadır.
 • Dersleri birebir, ikili yada üç kişilik grupla da alabilirsiniz.
 • Ders Sat ücretleri Haftalık yada Aylık olarak ödenmektedir.
 • İstediğiniz vakitte dersi dondurabilirsiniz.
 • Gördüğünüz Ders Saat Ücretleri alınır. Aday Ekstra ücret Ödemez
 • Ders Öğretmenlerimiz özel doküman vermektedir.
 • Ders Koçlarımız Öğrencileri birebir takip ederek ders programı verir.
 • Aday düzenli olarak ücret vermeden deneme sınavlarına ve soru çözümlerine katılabilir.

 

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yaşamkent Özel Ders İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj