izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

YKS Kursu Çorum

05.04.2023
89
YKS Kursu Çorum

YKS Kursu Çorum

YKS Kursu Çorum Şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ) Hazırlık Öğrencilerine Birebir Yüz yüze Kurs Merkezimizde Özel Ders Almalarını Tavsiye Ediyoruz. YKS Kursu Çorum Şubemizde Alanında 15 Yıl Deneyimli Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri tarafından Birebir Ders Verilmektedir.

YKS Kursu Çorum Merkez, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ Şubelerinde Verilmektedir.

YKS Hızlı Okuma Kursu Çorum

YKS Öğrenciler Hızlı Okuma ve Paragraf Kursumuza Katılarak Soru Çözme Hızlarını en az İki kat arttırmaktadırlar. İlkokul , Ortaokul , Lise , YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS , ALES Öğrencileri Birebir Okuma Teknikleri İle Hızlı ve Seri Bir şekilde soruları çözmektedirler.

YKS Matematik Özel Ders Çorum

LGS-YKS-DGS-ALES-AÖF-ÖABT-Sınav Takviye Tüm Sınavlar için Matematik Özel Ders birebir yada ikili-üçlü gruplar halinde programlanmıştır. Kursta, Evde özel derslerimiz verimli bir şekilde işlenmektedir. Takviye Kurslarımız Ortaokul – Lise adayları için yazılı öncesi önem arz etmektedir.

ÖZEL DERS PAKETLERİ

İlkokul : Yıllık 30-40-50 Ders

Ortaokul  : Yıllık 40-50-60 Ders

LGS Tüm Dersler : 150 – 180 – 200 – 220 Ders

YKS Tüm Dersler : 200-250-300-450 Ders

DGS Özel Ders  : 40-60-70 Ders

Takviye Paketler : 10-15-20 Ders şeklinde Önerilmektedir.

YKS Hızlı Paragraf

YKS Kursu TYT de süreyi yetiştiremeyen öğrencilerimiz Hızlı Paragraf Dersi ile 30 sn de bir soruyu doğru çözerek ve diğer tüm derslerde pratik soru çözme yöntemlerini öğrenerek YKS de rakiplerine fark atmaktadırlar. Hızlı Paragraf Dersi Birebir olarak yapılmaktadır.5 Hafta 10 Ders süren bir özel ders programıdır.

Çorum YKS Eğitim Koçu

Eğitim Koçu sınava hazırlanan öğrencileri hedefe ulaştıran yetkin öğretmenlerdir. Düzenli Döküman takipleri, motivasyon, doğru tercih , veli, okul ve ders öğretmenleri ile öğrenci arasındaki iletişimi sağlayan eğitim koçları öğrencilerin eksiklerinin tespiti ve telafisi için en iyi ölçme ve değerlendirme uzmanlarıdır. Kişisel gelişim, stres yönetimi, odaklanma gibi çalışmalar ile eğitim koçları özellikle öğrencileri YKS sürecinde verimli ve etkili ders çalışmaları ile adayların en yüksek fakülteleri kazanmalarında etkiye sahiptirler.

KURS GÜNLERİ

HAFTA İÇİ : 9:00 – 21:00

HAFTA SONU : 9.00 – 21:00

Çorum’da YDT Hazırlık Kursu

YDT Kursu başta İngilizce olmak üzere Almanca, İspanyolca, Rusça, Arapça Kore Dili, Çince , Japonca dersleri verilmektedir.

Birebir Çorum YKS Özel Ders

YKS Kursu Çorum Eğitim Merkezimizde Tüm YKS Öğrencileri İstedikleri Dersten İstedikleri Gün ve Saatte Birebir Ders Alabilirler. YKS Dersleri Mat 1 , Mat 2 , Geometri , Türkçe , Sosyal Bilimler , Fen Bilimleri , Edebiyat Aradığınız Tüm Dersler Şimdi Kurs Burda Çorum Şubemizde.

Kurs Burda Çorum İle İletişim:

Şubelerimize 0531 521 26 01 nolu hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz Kurs Burda Türkiye Aradığınız Tüm Özel Dersler Tüm Kurslar Burda…

YKS Kursu Çorum TYT- AYT -YDT Dersleri

Matematik , Fizik , Kimya , Biyoloji , Türkçe , Tarih , Coğrafya , Felsefe , Din kültürü , Edebiyat YKS SAYISAL – EA – SÖZEL Dallarında sınava girecek tüm adayların dersleri branşında yetkin uzun yıllar tecrübeli, kişiye özel döküman ve program hazırlayan en profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YKS Ders Paketleri

MAT 1 50 -MAT2 50-GEO 30 -FİZİK 50-TÜRKÇE 20-TARİH 16-COĞRAFYA 12 FELSEFE 10-Edebiyat-10-KİMYA-40-BİYOLOJİ 40-DERS paketlerinden

Konu Anlatım ve Soru çözümü birebir özel ders olarak yapılmaktadır.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yks Kursu Çorum İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bir Yorum Yazın

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj