izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

YÖS Kursu Selçuk

07.02.2023
113
YÖS Kursu Selçuk

YÖS Kursu Selçuk

YÖS Kursu Selçuk Şubemizde Birebir online, yüz yüze eğitim olarak verilmektedir. YÖS Hazırlık Öğrencileri Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden birebir ders almaktadırlar. Selçuk Yös kursu veren öğretmenler mat 1 , mat 2 , Geometri ve IQ Matematik Konularında Uzman Öğretmenlerdir.

Yaklaşık Kurs fiyatına birebir YÖS özel dersi alabilirsiniz. Selçuk Yös kursu veren eğitim merkezi olarak YÖS adaylarına sınırsız eğitim desteği sunmaktayız. Yös Hazırlık Öğrencileri En Deneyimli Matematik Öğretmenlerimizden Ders Alarak En İyi Fakülteleri Kazanmaktadırlar.

YÖS Kursu Selçuk Avantajları

Kurumumuzda ve şubelerimizde yös kursu ve özel dersler tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir. Birebir özel derslerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Haftalık Düzenli ve Sistemli bir şekilde ders planlaması yapılmaktadır.

YÖS Kursu Ücretleri

YÖS Kursu Ücretleri , Online YÖS Özel Ders Fiyatları , YÖS Hazırlık Dershanesi Ücretleri En Uygun Ücretler ile Verilmektedir. Yıllık Ders Paketleri ile Tüm Yıl Boyunca Kurs Fiyatına Birebir Özel Ders Alabilirsiniz. YÖS Kursu Fiyatları , YÖS Matematik Özel Ders Ücretlerini Haftalık Olarak Ödeyebilirsiniz. Aldığınız Ders Saatleri üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

YÖS SINAV YERLERİ

Birçok fakülte yös başvurularını almaktadır. Aynı zaman da eş zamanlı olarak yurt dışında 35 farklı ülkede de yös sınavı yapılmaktadır. Her Fakülte kendi sınav gününü ilan etmektedir. Merkezi YÖS Başvuruları ise

YÖK’ün ilan ettiği tarihlerde duyurusu yapılacaktır. TR Yös İle Beraber Adaylar 29 Ocak 2023 İtibariyle Merkezi Yös Sınavlarına Başvuru Yapabilecekler.

Yös Sınav Başvuruları ve Tarihleri

YÖS Sınavına Hazırlanan Kurs adaylarımızı danışmanlık hizmetleri olarak da destek olmaktayız. Sınav başvuruları Ocak – Haziran ayı içerisinde Her Fakülteye Göre Farklı Tarihlerde yapılmaktadır. Sınav Tarihlerini ise üniversiteler belirlemektedir. Tr YÖS  yada Genel Adıyla Merkezi Yös Sınav Tarihleri ise Yök’ün Belirleyeceği Tarihlerde yapılacaktır. Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin Danışmanlarımızdan Destek Alabilirsiniz.

YÖS Sınavına Kimler Başvurabilir

Yabancı uyruklu öğrenci koşullarını sağlayan Çifte Vatandaşlar , Yabancı Uyruklular ve mavi karta sahip öğrenciler Yös’e başvurabilir. Yabancı öğrencilerin lise son sınıfta olmaları yada mezun olmaları gerekmektedir. Sınav ücretleri değişiklik gösterebilmektedir.

YÖS SINAV KONULARI

Sınav 80 Sorudan oluşmaktadır. Matematik 1 , Matematik 2 ,Geometri , Sayısal Mantık / IQ Sorularından oluşan sınav 90 ile 120 dakika arasında süresi değişmektedir. YÖS online matematik özel derslerden istediğiniz vakit ve zamanda kurs alabilirsiniz.

En İyi YÖS Hazırlık Kursu

HAFTA İÇİ: PAZARTESİ – ÇARŞAMBA- CUMA

SEANS 1 : 9:00 – 12:00

SEANS 2 : 12:30 – 14:30

SEANS 3 : 18:00 – 21:00

Akşam ders seanslarımız gündüz çalışan adaylar için daha önem arz etmektedir.

HAFTA SONU : CUMARTESİ – PAZAR

9:00 – 22:30

YÖS Hazırlık Kursu Selçuk

Yabancı Öğrencilerin en çok tercih ettikleri ülkelerden biri TÜRKİYE’dir. Bu tercihin sebeplerinden bazıları yabancı öğrenciler için ülkemizin eğitim kalitesi ve fakültelerin her türlü imkanı sağlamasıdır. Almanya , Avusturya , ABD ,Norveç , Balkan Ülkeleri, Orta Avrupa, Doğu Asya Ülkeleri, Asya Ülkeleri Afrika Ülkeleri, Kongo, Gana, Moğolistan, Ortadoğu da Irak ve Suriye, Kafkaslar da İran ve Kardeş ülke Azerbaycan Devletlerinden yoğun öğrenci göçü almaktayız. Yös Adaylarının Türkçe Eğitim Mantığını kavramaları zaman almaktadır.

Bunun İçin Yös Kurslarımızda Tecrübeli yıllarca yabancı öğrencilere eğitim veren öğretmenlerimiz en etkili tekniklerle Yabancı adayları memnun etmektedirler. Adaylar Türkiye’nin en iyi fakültelerini kazanmak için hak kazanmaktadırlar. Mat 1 Mat 2 ve IQ Sorularından oluşan Yös sınavında adaylarımız rahatlıkla başarı sağlamaktadırlar. En Profesyonel eğitim kadrosu ile Kurs Burda aradığınız tüm özel ders ve kursları online sistem ile ayağınıza getiriyor. İlk dersimiz ücretsizdir.

YÖS Kursu Selçuk Şubemizde Birebir Özel Ders Olarak Verilmektedir.

 • Kurs Merkezimize 0531 521 26 01 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarımızdan kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  error: Content is protected !!
  × Whatsapp Mesaj