izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Avcılar Özel Ders

14.09.2021
354
Avcılar Özel Ders

Avcılar Özel Ders

Avcılar Özel Ders Şubemizde İlkokul, Ortaokul, LGS, TYT, AYT, ALES, YÖKdil Kursları Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Avcılar’da özel ders veren öğretmenler en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir. Avcılar Özel Ders şubemizde İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversiteye Hazırlık, Okul Sınavlarına Takviye Dersleri öğrencilerin istedikleri gün ve saatte yapılmaktadır. Birebir ders alan öğrenciler rakiplerine fark atmaktadır.

Avcılar Özel Ders arayanlar Türkiye’nin en İyi Öğretmenlerinden Birebir Ders alarak kazanmaktadırlar.

HIZLI OKUMA KURSU AVCILAR

Hızlı Okuma Kursu ile soru çözme hızınızı 3 kat daha arttırabilirsiniz. Örnek dersinizi alıp karar verin. Türkiye’nin en profesyonel Seri Okuma Kursu , Hızlı Okuma Kursu , Paragraf Taktikleri Öğretmenlerinden birebir özel ders alarak ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlarda ve okul ve sosyal hayatınızda en iyi iletişim frekansını yakalayın.

HIZLI PARAGRAF TAKTİKLERİ KURSU

Hızlı Paragraf Taktikleri Kursu almak isteyen öğrenciler en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden ders alarak Tüm derslerini toparlayabilirler. Hızlı Paragraf Kursu Tüm Sınav ve Okul grupları için geçerlidir. Hızlı Paragraf Kursunu 5.6.7.8 Sınıf İlköğretim , 9.10.11.12.Sınıf Lise Öğrencileri, DGS , ALES , KPSS Yetişkin eğitimindeki öğrenciler alabilirler.

MATEMATİK KURSU

Matematik Kursu şubelerimizde , yüz yüze ya da online olarak öğretilmektedir. Matematik Kursumuz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. İlkokul Matematik, Ortaokul Matematik, LGS Matematik, Sınav Takviye, TYT Matematik, AYT Matematik, DGS, ALES, KPSS Matematik Dersleri en pratik yöntemler ile verilmektedir.

AVCILAR ÖZEL DERS Ücretleri

İstanbul Avcılar’da özel ders ücretleri yaklaşık kurs fiyatınadır. İstediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. İlkokul-Ortaokul-Lise-Okul Takviye Tüm Özel Kurslar Kızılay şubemizde verilmektedir. Derslerimiz birebir özel ders yada vip gruplar şeklinde işlenmektedir.

Avcılar Özel Dersi Almak İsteyenler

Matematik Tüm adayların en çok zorlandığı ders olarak bilinmektedir. Matematik özel ders dalında 20 yıllık tecrübeli profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Matematik yeni nesil soruları bir mantık ve ezberden uzak pratik yöntemler ile anlatarak öğrencilerimizin tüm matematik eksiklerini tamamlıyoruz. Unutmayın başarı tesadüf değildir.

Avcılar Özel Ders Veren Öğretmenler

Takviye Özel Derslerimiz ilkokul takviye dersleri, ortaokul sınav takviyeler, lise 9.10.11.12. sınıf ders takviyeler istediğiniz kadar yada ders paketlerini toplu olarak alabilirsiniz.

Avcılar İngilizce Kursu

Avcılar şubemizde İngilizce özel derslerimiz birebir, ikili yada üçlü gruplar şeklinde tavsiye edilmektedir. Öğrencilerimizin öncelikle yabancı dil algıları ve seviyeleri tespit edilerek kolaydan zora doğru giden bir yöntemle, eksik noktalar haftalık koçluk programı üzerinden de tespit edilerek adaylarımızın İngilizce sınavlarında en yüksek başarıyı göstermeleri için kurs verilmektedir. Genel İngilizce, Sınav Dersleri, Mesleki İngilizce olmak üzere tüm gruplara için İngilizce kurslarımız vardır.

Kurs Burda Okul Takviye

Sınav Haftasından önce hazırlık yapan öğrenciler bir çok derste zorlanmaktadır. Bunun için Matematik, Fen Bilgisi, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe gibi okul derslerinden ihtiyaçları kadar takviye özel ders alabilirler. Takviye Özel Dersler her sınav dönemi için 2-4-6-8 özel ders olarak konu ve ünite yoğunluğuna göre tavsiye edilmektedir.

LGS KURSU AVCILAR

LGS kursumuz birebir özel ders ve sınıf kursları olarak verilmektedir. Sınıf kurslarımız 5 kişiyi geçmemektedir. Özel Derslerimiz birebir özel ders olarak verilmektedir. Özel derslerimiz de bulaş riskini en aza indirmek için tüm sosyal mesafe kuralları itina ile uygulanmaktadır. LGS Derslerimiz Hafta için-Hafta sonu istediğiniz gün ve saatlerde verilmektedir. LGS Kurs Öğretmenlerimiz Alanında en az 10 yıllık tecrübeli öğretmenlerdir.

BİREBİR LGS HAZIRLIK DERSLERİ

MATEMATİK – TÜRKÇE – FEN BİLGİSİ – İNGİLİZCE – İNKILAP TARİHİ – DİN KÜLTÜRÜ Derslerinden oluşmaktadır. Lgs Tüm Dersler yada istediğiniz dersten birebir özel ders alabilirsiniz. Nitelikli Okullar arasına girmek için en iyi öğretmenlerden yardım almak size en yüksek başarıyı getirecektir. Şubelerimiz de istediğiniz kurs ve özel dersler profesyonel öğretmen tarafından verilmektedir. Eğitim Koçlarımız Birebir takip programları ile tüm eksiklerinizi tespit ederek bireysel farklılığınız ve seviyenize göre size özel ders programları yapılmaktadır.

YKS KURSU AVCILAR

Mat 1, mat 2, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, YKS ( TYT – AYT – YDT ) Alanında en az 15 yıllık tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından öğretilmektedir.

TYT – AYT KURSU

TYT ( Temel Yeterlilik Testi ) isteyen öğrenciler için birebir özel ders tavsiye ediyoruz. Fakültelerin sadece iki yıllık bölümlerini tercih etmek isteyen öğrenciler bu sınava girmeleri yeterlidir. En az 150 puan alan öğrenciler ilgili bölümlere tercih verebilirler. YKS ( Yükseköğretim Kurumları Sınavı ) sınavına girmek isteyen adaylar ise Fakültelerin 4 yıllık Lisans Bölümlerine tercih verebilirler. YKS Matematik ve YKS Fizik Konuları Öğrencileri en çok zorlayan iki ana derstir. YKS Sınavın da en zor matematik sorularını çözmek için birebir özel ders tavsiye ediyoruz alanında deneyimli matematik öğretmenlerimizden ders alan öğrenciler en iyi fakülteleri kazanmaktadırlar.

DGS ALES KPSS YÖS KURSLARI

Birebir yapılan DGS ALES KPSS YÖS Kursları eğitim danışmanlarımızın desteği ile öğrenciler günlük soru çözme oranlarını ve hızlarını arttırmaktadırlar. Yıl boyunca Tercih danışmanlığımız , motivasyon , seminerlerimiz ile

Avcılar Özel Ders  için İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bir Yorum Yazın

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj