izmit/kocaeli
0531 521 26 01
tr

Hızlı Okuma Kursu Avcılar

19.07.2021
2.468
Hızlı Okuma Kursu Avcılar

Hızlı Okuma Kursu Avcılar

Hızlı Okuma Kursu Avcılar şubemizde Okuma hızınızı anlayarak arttırın, Hızlı Okuma etkin bir eğitim modelidir. Okuma hızınızı, dikkat ve konsantrasyonunuzu hızlı okuma kursu ile Avcılar en iyi hızlı ve etkili okuma öğretmenlerinden öğrenin. Tüm Yaş Grupları için okumanızı en üst seviyeye çıkartacak hızlı okuma teknikleri dakikada en üst düzey okuma seviyesini ulaşmanızı sağlar. Avcılar Hızlı Okuma Kursu, teknikleri ile en kısa sürede istediğiniz kitap ve kaynakları daha iyi anlayıp hızlı ve etkili bir şekilde okuyabilirsiniz.

Hızlı Okumayı Kimler Alabilir

Hızlı Okuma Kursu Avcılar şubemizde LGS , YKS ( TYT – AYT – YDT ) , DGS , ALES KPSS Öğrencilerine en iyi öğretmenler tarafından öğretilmektedir.. Hızlı Okuma Kursu Avcılar, Tüm Yaş grupları için geçerli olmakla beraber, yetişkin ve okumasını hızlandırmak isteyen adaylar için tavsiye ediyoruz. İlköğretim gruplarında ise hızlı okuma teknikleri yüzde yüz verimlilik sağlamaktadır. Hızlı ve Etkili Okuma hitabet ve iyi bir diksiyon da gerektirir. Etkili okuma daha az bir zamanda en çok kelimeyi anlayarak okumanızı sağlayacaktır.

Hızlı Okuma ve Öneriler

Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri için birebir özel ders desteği öneriyoruz. Birebir Özel Ders en etkili yöntemdir. İster Online ister Kurumda keyifli ve güler yüzlü eğitim kadrosundan verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hızlı ve Etkili Okuma kişiye özel bir eğitim programıdır.

Hızlı Okuma İçin Kaç Ders Gereklidir

10-20-30 Ders Paketleri Hızlı Okuma için seviyenize göre önerilmektedir. Kurs Burda Eğitim Programları , Personel ve Eğitimde çığır açan özgünlüğü ile sizlere en özel en profesyonel özel ders hizmetini sunmaktadır. Kurs Burda ile aradığınız tüm kurslar tüm özel dersler burda. irt numaramız 0531 521 26 01 nolu hattımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz Kursta yada Online destekli birebir kişiye özel eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor.

Hızlı Okuma Seansları Hafta içi

Pazartesi – Salı : 9:00 – 21:00 arası

Perşembe – Cuma : 10:00 – 20:30 arası

Hafta Sonu Seansları

Cumartesi : 9:00 – 13:10

15:30 – 21:00

Pazar        : 12:00 – 19:30

Hızlı Okuma Ücretleri

Adaylarımızın göreceği saat ve paket programlara göre değişmektedir. Birebir ders paketlerimiz 10-20-30 ders şeklinde olmaktadır. Bir ders saatimiz  40 dk dır. Ders koçluğu eğitim programımızın içerisindedir. Yıllık Ders Paketlerimiz uygun ve ekonomiktir. Taksit imkanı sunulmaktadır. Paket fiyatlarında yıllık indirim yapılmaktadır.

Avcılar Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu, son yıllarda yaşanan afet ve salgınlardan dolayı yoğun talep görmektedir. Online Özel Derslerimiz Sınıf Kursları ve Kurum derslerinden daha verimli geçmektedir. Canlı, ses, görüntü ve profesyonel ekipman ile yüz yüze derslerden daha etkili ve verimli olmaktadır. Online Okuma Kursumuz dalında en az 15 yıllık uzman deneyim sahibi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Avcılar Hızlı Okuma

Avcılar Hızlı ve Etkili okuma birebir özel ders şeklinde olup bunun için yapılması gerekenler Bilgisayar, tablet, camera, tablet veya fonksiyonlu android telefon, internet vs. Ders için gereken ekipmanlardır. Ders Öncesi kurulum için gereken teknik desteği sunmaktayız. Kurs Burda İle adaylar tüm kurs ve özel derslere ulaşabilir. Kurs Burda İle mutlu ve huzurlu bir ortamda dilediğiniz dersleri birebir olarak alabilirsiniz uygun fiat ve avantajlarımız için irt no:0531 521 26 01 nolu hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Avcılar İletişim Numaramız : 0531 521 26 01

Özel derslerimizle İlgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla Buradan İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurslarımız Hakkında TIKLAYIN

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bir Yorum Yazın

    error: Content is protected !!
    × Whatsapp Mesaj